24 Oct 2011

UK

Przepraszam za tę długa przerwę w pisaniu, jednakże na tydzień wyleciałam sobie do Anglii, gdzie odwiedziałam siostrę i znajomych oraz zaliczyłam dni otwarte pewnego uniwersytetu i nie miałam czasu ani możliwości aby dodać jakąś notkę. Zdjęcia z wyjazdu , (choć jest ich bardzo mało) załączę w kolejnym poście, jak również zdjęcia kilku nowych rzeczy, choć nie wiem czy jest sens fotografować wszystkie czy po prostu poczekać na gotowe outfity z nimi w roli głównej.
 Dzisiaj publikuję jeszcze zdjęcie sprzed wyjazdu - zestaw bardzo wygodny i casualowy trochę militarno-rockowy, połączenie ciężkiej bluzki z futrzaną kamizelą i skórzanymi spodniami wymagało równie ciężkiego dodatku jakim jest rzadko przeze mnie używana torba z ćwiekami z Zary, zakupiona dawno dawno temu. Do tego standardowo Lity - obiecuję że zaniedługo zobaczycie inne botki, bo to już jakaś mała moja obsesja, ale co ja mogę zrobić że są niezastąpione :D. NAJWAŻNIEJSZE - BARDZO, ALE TO BARDZO! NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ NA NADCHODZĄCY KONIEC TYGODNIA I SPOTKANIE Z WAMI WSZYSTKIMI NA 5. EDYCJI FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND!
I am really sorry for this long break in blogging, but I flew to United Kingdom for a week where I visited my wonderful sister and friends and also attented open days at the university. Photos from England will be attached to the next note (however I didn't take too many of them) as well as photos of new items, however maybe I will wait just to put them as parts of new outfits. 
Today I post an outfit worn before my trip - very comfortable and casual, a bit military - rocky, combination of heavy blouse with fur vest and leather trousers required equally heavy accesory which is my rarely used studded leather bag from Zara bought ages ago. Entire set ends of course with Litas - I promise that you will see another boots soon, they are just coo ireeplaceable....:D
THE MOST IMPORTANT - I REALLY, REALLY CANNOT WAIT UNTIL 5TH EDITION OF FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND STARTS AND I MEET ALL OF YOU GUYS!
Miłego wieczoru! / Have a nice evening!
xoxo
J.

12 comments:

 1. Ale ci fajnie z tym identyfikatorem;)

  ReplyDelete
 2. wyglądasz super ! najbardziej podoba mi się kamizelka ! ;-)

  ReplyDelete
 3. masz rewelacyjny futrzak, bardzo Ci go zazdroszczę ;d zestaw boski :)

  ReplyDelete
 4. futro jest świetne, cały zestaw rewelka:)

  ReplyDelete
 5. my już od środy jestesmy do samego końca, widzimy sięęęę ! <3

  ReplyDelete
 6. Have a nice trip. I love your fur vest. :)

  ReplyDelete
 7. Dzieki za info :) A bylabys tak mila i podeslala mi link ?
  Pozdrawiam!


  http://fashionmugging.blogspot.com !

  ReplyDelete
 8. super futerko
  zapraszam do siebie
  http://agnesssfashion.blogspot.com/

  ReplyDelete