15 Oct 2011

Don't I look like a huge, black bear?When I first bought this fur vest in Zara, good few years ago, I wasn't confident enough to wear it often. People weren't used to watching such items on the streets and , in general, I didn't feel very well in it. That's why it looks as if I bought it yesterday - it's completely undamaged. Now I am sure it was a great choice - fur vest trend comes back every autumn and i am really happy of this fact! Apart from being very comfortable and warming it's also trendy :) In this look I combined my vest with lace light pink blouse and jeans to make this outfit more casual. Suede boots are one of the most comfortable boots I have ever had. 
Kiedy kupiłam tę futrzaną kamizelkę w Zarze dobre parę lat temu, nie byłam całkowicie przekonana do częstego jej noszenia. Ludzie nie byli jeszcze przyzwyczajeni to oglądania takich ciuszków na ulicy i generalnie, nie czułam się w niej bardzo dobrze. Dlatego właśnie wygląda jakbym kupiła ją wczoraj - jest całkowicie niezniszczona. Teraz jestem pewna, iż był to świetny wybór - trend na futrzaną kamizelę powraca co jesień i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Poza byciem bardzo wygodną i ocieplającą jest także na czasie:) W tym zestawie połączyłam ją z koronkową jasnoróżową bluzką i dżinsami, żeby zestaw był bardziej codzienny. Zamszowe botki to jedne z najwygodniejszych, jakie kiedykolwiek miałam.

I couldn't also forget to mention  U.F.O. Silesia City Center Vip Night Opening I attended at Wednesday night. A group of fashion and business connected people could be a part of the huge celebration in Katowice. All new shops such as La Mania, MaxMara Weekend, Pinko, H&M, New Look, River Island, Stradivarius and many others has been opened in the new part of this shopping centre. Atmosphere was really great and I was delighted to take part in this event:)
Nie mogłabym także nie wspomnieć o U.F.O. otwarciu nowej części Silesia City Center. Byłam jednym z gości Vipowskiej Nocy, gdzie grupa ludzi związanych z modą i biznesem mogła być świadkami otwarcia nowych sklepów takich jak La Mania, MaxMara Weekend, Pinko, H&M, New Look, River Island, Stradivarius i wiele wiele innych. Atmosfera była cudowna i jestem bardzo zadowolona iż mogłam tam być:)Have a nice day! /Miłego dnia!
xoxo
J.

22 comments:

 1. o ja! Gratuluję ;d
  ja widziałam filmik od koleżanek co działo się w czwartek podczas otwarcia H&Mu - miałyśmy wtedy akurat okienko - masakra! ;o :)

  ReplyDelete
 2. super jest ta kamizela!
  I koniecznie muszę odwiedzić butik La Manii :)

  ReplyDelete
 3. Noo tak masz rację , nie chciałabym tam wtedy być!:D Alex jeśli tylko będziesz mogła wbijaj! Chętnie ugoszczę!:))))))x

  ReplyDelete
 4. Zazdroszczę, że mogłaś być na otwarciu nowego skrzydła Silesi ;)

  ReplyDelete
 5. uwielbiam takie kamizelki, ale nie noszę ich za często bo się z nimi nie mieszczę pod płaszcz :D:D:D

  ReplyDelete
 6. Ja byłam wczoraj w silesi, i jestem zachwycona nowymi sklepami ; ]] świetna kamizelka ;)

  ReplyDelete
 7. bardzo lubie Cie w tej kamizelce! sama poluje na podobna, ale w odcieniach brazu :D :)))))

  ReplyDelete
 8. futerko jest naprwde swietne :)

  ReplyDelete
 9. Lovely outfit!!

  ReplyDelete
 10. omgggg i loooooove your hair. i soooo wanted to do something like that, i'm naturally blonde, but then i went to the hairdresser to make it even blonder and she put in highlights that were ugly as hell so i painted it brown like and now i all i want is to have my hair ombre pink. i guess i just need to paint it blonde again.

  ReplyDelete
 11. Great taste! My current post features a black fur vest too! Follow each other?

  www.northernstyle.blog.com

  ReplyDelete
 12. Great post!!!;D

  http://paolinasspace.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. i love the title of this post! so funny!

  love from San Francisco,
  Britt+Whit

  ReplyDelete
 14. chcę to futerko! :))
  świetne jest xox

  ReplyDelete
 15. kamizelka jest rewelacyjna! Spełnia wszystkie wymogi "mojej kamizelki" ;)

  ReplyDelete
 16. super kamizelka;)

  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  ReplyDelete
 17. Love your outfit! Amazing vest!:)

  ReplyDelete
 18. świetne połączenie ubrań! pozdrawiam :)

  ReplyDelete