14 Sep 2011

Autumn lace, leather and fur:)

Last friday I went shopping to buy some more stuff to school (and of course I couldn't leave Zara without buying at least one new piece of clothing you will see in the next posts). The weather was sunny however pretty windy, so I decided to wear my cardigan with fur collar which I totally adore (maybe except its length I'd rather it was shorter) over a lace shirt I bought few months ago and didn't have a chance to wear yet and leather trousers. Of course my lovely Litas on my feet (I have different Autumn boots however they are left behind since I got Litas....)
I think that lace / leather combination looks pretty well there, the softness of the blouse perfectly combined with wildness od trousers ;) What do you think guys? :)
Zeszłego piątku wybrałam się na zakupy żeby nabyć jeszcze parę rzeczy do szkoły ( oczywiście nie mogłam wyjść z Zary nie kupując choć jednego ciucha, ale o tym w kolejnej notce) Pogoda była słoneczna, aczkolwiek wietrzna, więc zdecydowałam się założyć mój kardigan z futrzanym kołnierzem, za którym ardzo przepadam (może oprócz jego długości, wolałabym aby był krótszy) na koronkową bluzkę kupioną kilka miesięcy temu, której nie miałam jeszcze szansy założyć i skórzane spodnie. Oczywiście na nogach moje ukochane Lity ( po ich zakupie wszystkie inne jesienne buty poszły w odstawkę...) 
Myślę, że koronka i skóra bardzo fajnie razem wyglądają, delikatność bluzki idealnie komponuje się z dzikością spodni ;) A Wy co myślicie? :)
Have a nice evening! ;) / Miłego wieczoru! ;)
xoxo
J.

11 comments:

 1. sweter od razu zachwycił, wstrzymałam aż oddech obserwując go :D
  Buciki boskie, spodnie boskie! Do tego bluzeczka PIĘKNA! :)

  ReplyDelete
 2. woooow, ten kardigan jest niesamowity!

  ReplyDelete
 3. Your cardigan with fur collar look amazing! Like it so much!

  ReplyDelete
 4. Wyglądasz cudnie :)
  Te buty są boskie! :)

  ReplyDelete
 5. świetnie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 6. bluzka bardzo w Moim stylu.
  pozdrowienia, super stylizacja z Twojego zdjęcia w profilu!

  ReplyDelete
 7. sama bym sie tak ubrała.
  sweter super.
  spodnie - dlugo takich szukam. a jak juz znajde to albo tandetne albo zly rozmiar. mam nadzieje,ze znajde takowe w koncu :D

  ReplyDelete