3 Jan 2012

100 TH!


Dzisiaj bardzo prosta stylizacja, taka jakie ostatnio bardzo lubię. Nie twierdzę, że od tej pory moje zestawy będą jedynie minimalistyczne, bowiem lubię eksperymentować i nie chcę jeszcze pozostawać w jednym stylu, kiedy podoba mi się wiele różnych, tak więc eksperymentuję. Dzisiaj asymetryczną spódnicę zestawiłam z koszulową bluzką i torbą z ćwiekami, która jest jedną z moich ulubionych i zawsze dodaje zestawowi charakteru. Buty to czarne botki z H&M oraz w wypadku zestawu z płaszczem Lity, które miałam na sobie także po sesji ze względu na większą wygodę poruszania się :)
 Teraz planuję zakup prawdopodobnie Everestów, nie chcę bowiem czekać w nieskończoność na dostawę Spike'ów.
P.S. TO JUŻ 100 - NY POST!!! DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE , ZA MIŁE SŁOWA ORAZ KRYTYKĘ, DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRYCH MOGŁAM POZNAĆ DZIĘKI TEMU I ŻYCZĘ SOBIE JESZCZE WIELU WIELU POSTÓW TUTAJ:)
Today very simple outfit, which I've recently really been into. I do not claim that since now my outfits will be only minimalistic, as I really like experiments and do not want to establish one style yet, when I like so many of them.
Today I put together my assymmetric skirt with white collar shirt and studded bag, which is one of my favorites and always brings some rocky taste to the outfit. I also wore black H&M boots and Litas in photos with coat - I had them on also after the session since they are way more comfortable :)
I am also going to buy new JC shoes which will be Everests for 99%.
P.S. THAT'S ALREADY 100TH POST! THANK YOU EVERYBODY WHO COMMENTS ( I AM HAPPY OF FRIENDLY NOTES BUT ALSO RESPECT CRITICS) AND I WISH MYSELF A LOT OF NEW NOTES AND INSPIRATION FOR THE FUTURE!


xoxo
J.

21 comments:

 1. Tobie bardzo pasuje takie minimalistyczne wydanie.

  Pozdrawiam,
  Anna

  ReplyDelete
 2. świetny look, super wyglądasz :)

  zapraszam do mnie.

  ReplyDelete
 3. skandynawsko

  bardzo mi się podobasz w tym wydaniu

  ReplyDelete
 4. byłam z początku przekonana, że masz spodnie! ;d koszula cudowna, lubię to! ;)

  ReplyDelete
 5. Amazing outfit, like your hair too!♥XOXO

  ReplyDelete
 6. wow! uwielbiam to!

  PS. Nie wiem cy tylko ja tak mam ale zamiast tekstu wyświetlają mi się u Ciebie jakieś dziwne znaczki :D

  ReplyDelete
 7. Wspaniały set <3! Prosty, elegancki i z klasą :)! Z niecierpliwością czekam na kolejne posty ;*

  ReplyDelete
 8. Bardzo dobra stylówa, serio. Prosto i z klasą. Z tak dobrą figurą i bardzo jakimiś włosami jesteś właśnie jedną z tych osób, które w zestawach niewymuszonych wyglądają znakomicie.
  I rybko, ja naprawdę nie z tych, które biorą do siebie cokolwiek, więc ten, tłumaczyć się absolutnie nie musisz. Często słyszę, że wyglądam na taką oraz siaką, więc sprostowałam jeno pod wąsem, z przekąsem.
  Bywam co prawda małym cynikiem, albo podśmiewam się momentami z co-po-niektórych, ale szczerze to nie robię nigdy nic, co w jakikolwiek sposób może kogoś zranić/zaszkodzić, co jest u wielu cukierkowatych w obyciu dziewczątek na tzw.porządku dziennym...
  I pierwsze zdjęcie absolutnie wymiata, zamiata i podmiata, wszystko jest na swoim miejscu, wszystko ładnie pokazane...bym sobie może darowała fotę w płaszczu, wszak my bloggereczki (hihu) udajemy, że zawsze jest zajebiście ciepło i wygodnie, a tak psujesz iluzję noo

  skłony, ukłony i całuski!

  ReplyDelete
 9. Patrząc na pierwsze zdjęcie, wydawało mi się, że masz spodnie z szerokimi nogawkami. Ależ złudzenie! Zestaw całkowicie do Ciebie pasujący. Można się nim zachwycać do woli, rzeczywiście z litami wygląda fajniej. Wiesz, przypominasz mi (w bardzo pozytywnym znaczeniu) jakąś szaloną artystkę. Świetnie.


  A.

  ReplyDelete
 10. love this look and also your blog! It's so nice!!! I follow you!
  Pass to my blog and if it likes you follow me too, I will be so glad :D
  kisses
  http://francescagiusti.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. my również byłyśmy przekonane, że na pierwszym zdjęciu masz na sobie spodnie;)
  SUPER BUTY ;)

  ReplyDelete
 12. Ta spódnica śni mi się po nocach, chyba czas taką zrobić :) Jestem miłośniczką minimalizmu, więc jak najbardziej mi się podoba.

  ReplyDelete
 13. cutie
  :)

  www.fancyicon.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. twój post przypomniał mi że moja maxi czeka na małe DIY :D

  ReplyDelete
 15. buty super. pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 16. lubię bardzo - mega proste:)

  ReplyDelete
 17. skąd okulary? bardzo korzystnie w nich wyglądasz!

  ReplyDelete