6 Dec 2011

Gold for St Nicholas Day


Na początku mam nadzieję, że spędziliście ten dzień jak najbardziej przyjemnie i mikołajkowe upominki was ucieszyły :) Do Bożego Narodzenia pozostało niewiele czasu, tak więc niedługo wybieram się na zakupy dekoracyjne oraz prezentowe:)
Dzisiaj aby wpasować się trochę w świąteczną ' mikołajkową ' atmosferę postawiłam na złote spodnie, które połączyłam z moją ulubioną koszulą z żabotem. Uwielbiam połączenie fioletu ze złotem czy czernią, więc myślę iż pasowała do oufitu doskonale. W kawiarni, gdzie spędziłam miłe popołudnie z mamą popijając rumową zieloną herbatkę na rozgrzanie oświetlenie nie pozwoliło niestety na dokładne ujęcie całego zestawu... 
Outfit jaki prezentuję poniżej to moja ulubiona opcja na chłodne i wietrzne dni - dopasowany ceglany płaszcz, skórzane rękawiczki, botki oraz szalik owinięty wokół głowy - polecam szczególnie osobom nie potrafiącym znaleźć odpowiedniej czapki - jest to na pewno bardzo wygodna, ciepła i stylowa opcja :)
To begin with, I hope you have spent this day in the most pleasant way and St Nicholas Day's gifts made you all happy :) There is not a lot of time left until Christmas, thus soon I am going shopping for Christmas decorations and gifts:)
Today just to suit to this holiday atmosphere, I decided to wear golden pants combined with my favourite violet blouse with frills. I totally adore violet and gold or black combination, so I think it suited the outfit perfectly. In the cafe where I spent nice afternoon with my mum drinking green tea with rum to warm up a little,the light was not good enough to take a good photo. 
Anyway below I am posting the outfit which is my favorite option for windy and cold weather - slim brick coloured coat, leather gloves, boots and scarf put over my head - I recommend this option especially for people who cannot find a suitable hat- it's surely very comfortable,warm and stylish choice :)


Zara coat, Vero Moda blouse, H&M boots ,trousers and scarf, River Island bag
xoxo
J.

9 comments:

 1. fajne spodnie. :))

  zapraszam do siebie, w wolnej chwili.

  ReplyDelete
 2. Tak pięknie płaszcz na Tobie leży! ;o ;)

  ReplyDelete
 3. Judyyyy świetny zestaw ,kocham złote rurasy ! ps.musimy kiedyś umówić się na sesję bo nie mogę patrzeć jak urok zestawu zatraca się w tak okropnej jakości fotek : P

  ReplyDelete
 4. super masz te złote spodnie! :)) i fajnie wyglądasz w "normalnych" włosach :) Buziaki

  ReplyDelete
 5. złote spodnie? ;D Trzeba mieć odwagę by takie założyć ;D

  ReplyDelete