27 Nov 2011

Inspirations November

Siedzę i projektuję, planuję oraz relaksuję się przez weekend. W piątek byłam na małym wypadzie do centrum handlowego z mamą i ... zakochałam się. Przymierzyłam NIGHT WALK'i Jeffreya Campbella i mając łzy w oczach obiecałam sobie że je kupię (taka ze mnie fetyszystka, wiem. możecie to nazwać też chorobą psychiczną , uzależnieniem bądź głupotą w zależności od osoby, ale nic nie poradzę). Zastanawiam się tylko, które z poniższych zakupić w najbliższym czasie, do wyboru: 
I'm spending this weekend on designing , making plans and relaxing. On friday I was in the shopping centre with my mum and .... I fell in love. I put on Campbell's NIGHT WALKs and having tears in my eyes promised myself to buy them ( I know i'm a fetishist . You can also call me a psycho , an addict or silly , but I can't do anything). I'm just wondering which one should I buy first :


1. Lita Spike
2. Everest (chciałam je kupić od dawna w burgundzie, teraz do wyboru mam czerń lub brąz) / (I have wanted to buy them for a long time in burgundy, now I can choose brown or black)

3. Night Walk - miłość od pierwszego przymierzenia i wejrzenia (jedyny minus to nadchodząca zima - będę mogła nosić je tylko wewnątrz a z prezentacją na dworze poczekać do wiosny) / love from the first try and sight , but not so wintery.... I would only be able to wear them inside and wait until Spring comes)


Macie jakiś swój typ? / Have you got any favourite?

Piątkowy outfit / Friday's outfit:


I jeszcze moje listopadowe inspiracje / And my November moodboard :


Miłego wieczoru! / Have a nice evening!
xoxo
J.
14 comments:

 1. inspiracje bardzo ciekawe :)

  ReplyDelete
 2. Lity z ćwiekami sa cudowne:)Night walki również, uwielbiam takie abstrakcyjne rzeczy:) a jak się w nich chodzi?:D

  ReplyDelete
 3. Wszystkie przedstawione pary są świetne, co do kupienia zaczęłabym od Lita Spike, później Twoje ukochane, na koniec te środkowe. ;) Btw. gdzie takie cuda można przymierzać? U nas w Trójmieście nie ma takich bajeranckich sklepów chyba. :)

  ReplyDelete
 4. zdecydowanie czarne lity z ćwiekami są boskie!

  ReplyDelete
 5. Pierwsze!!!! :)
  uwielbiam! mega mega mega !

  ReplyDelete
 6. Awesome!
  Zapraszam do licytacji na moich aukcjach:
  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9185666

  ReplyDelete
 7. Ja wybrałabym nr.1, są fantastyczne !

  ReplyDelete
 8. zdecydowanie spajeczki! tzn ja brałabym bez zastanowienia;) zbieram na nie i zbieram, ale po drodze napotykam ciągle coś równie ciekawego...wykupią je zanim zbiorę tą szatańską liczbę:>

  ReplyDelete
 9. widzę że tak jak ja kochasz buty od JC , sama mam dwie pary :) teraz czekam aż pojawi sie mój rozmiar Night Walk i kupuje bo są kosmiczne!

  ReplyDelete